KONYA NALÇACI EVDEN EVE 0332 222 00 43 - 0554 949 69 94

    • YETKİ BELGESİ
    • YETKİ BELGESİ İLE GÜVENİLİR HİZMET
KONYA KİRALIK ASANSÖR
YETKİ BELGESİ
 yetki belgesi
Saat
Takvim
Site Haritası

HAKKIMIZDA

konya evden eve şube asansörlü taşıma firması
      
      2009 YILININ TEMMUZ AYINDA VEYSEL ÇİMEN TARAFINDAN KURULAN FİRMAMIZ BU GÜNE KADAR ÜZERİNE KOYARAK HİZMETLERİNİ SÜRDÜRMÜŞTÜR. TAŞIMA KONUSUNDA UZMAN KADROSU ARAÇ FİLOSU VE ASANSÖR HİZMETİYLE TAŞIMA KONUSUNDA ÖNCÜ NİTELİĞİNDEDİR. 

% 100 Müşteri memnuniyeti

  Evden eve nakliye sektöründe % 100’ü müşteri memnuniyeti vizyonu ile çalışmaktayız. Eş dost tavsiyesi, internet sayfalarımız, araç üstü reklamlarımız vasıtası ile telefon numaramıza ulaşarak, yada büromuza ziyarette bulunarak bizimle temasa geçtiğinizde, müşteri temsilcimiz talepleriniz doğrultusunda yapılan iş planı hakkında sizi bilgilendirerek, beklenti ve gerçekleşen hizmet arasında fark oluşmaması için çalışır. En etkin reklamın geriye dönüşlü tavsiye üzerine olduğu inancı ile yola çıktık.
  Bizimle temasa geçen her birey, öncelikli olarak bir dost, arkadaş, ağabey, kardeş gibi değerlendirildiği için, bilgi ve birikimimizi aktarmakta beis görmeyiz. Evden eve taşımacılık alanında tecrübelerimiz ışığında bilgilendirme yaparken, bizimle çalışmasa dahi dostlarımızın ihtiyaçları, beklentilerin karşılanması için yapılması gerekenler hakkında yol göstermeye çabalarız.
  Almak isteğiniz hizmet uyarınca, kırılacak tarzdaki vitrin süsü, mutfak eşyası olarak kullanılan eşyalarınızı kendiniz paketleyecekseniz nelere dikkat etmelisiniz?
  Öncelikli olarak bir iş planı yaparak başlamalı, ihtiyaç duyacağınız karton kutu, koli bandı, izolasyon (balonlu naylon, hacimli karton, gazete kağıdı v.b) malzemeleri temin etmelisiniz. Kırılacak, çizilecek tarzdaki eşyalarınızın bir birlerine temas etmesini engelleyecek şekilde koli içine yerleştirdikten sonra kapatılarak bantlanmalıdır. Koli içinde bulunan malzemelerin kırılabilecek eşya olduğu görünür bir yerine yazılmalıdır ki taşıma işini yapan personel gerekli önemli alabilsin. Malzemelerin listesi, koli üzerine yazılmalı veya koliler numaralandırıldıktan sonra bu numaralara göre listeler oluşturularak, kolay ulaşabileceğiniz bir yerde muhafaza edilmelidir.
  Evden eve nakliyat aşamalarında gördüğünüz bir aksaklık varsa, anında nakliye sorumlusu ile temas kurulmalı, sizin için problem olan konu dönülmez noktalara gelmeden çözülebilmelidir.
  NALÇACI konya nakliyat yeni yuvanıza huzur içinde yerleşebilmeniz için, tüm imkan ve tecrübesi ile bir telefon kadar uzağınızda.

evden eve taşımacılık yetki belgesi

evden eve yetki belgesi

Ev eşyası depolama hizmeti

 evden eve depolama hizmeti

  Depolama hizmetinde
Dayanıksız (yemek, bitki, vb. ürünler) yanıcı ( zararlı kimyasallar, gaz, petrol), yasadışı (uyuşturucu maddeler), ya da canlı olmadığı sürece ev eşyalarını kabul etmekteyiz. 
  Eşyalarınızın depolarımıza tesliminde
Sizinle beraber detaylı bir envanter çıkarılır, bu sayede teslim aldığınızda eksik eşyalarınızı kolayca belirleyebilirsiniz. 
  Ev eşyası depolama
Ev eşyası depolama fiyatları, ev eşyası depolama firmaları, konya ev eşyası depolama, depolama hizmeti vermekteyiz. Siz de eşyalarınız için depolama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizi arayın. Sorunsuz hizmeti uygun bütçe ile çözümleyin.

Konya da ev eşyası taşımacılık

 konya evden eve


  Misyonumuz
Misyonumuz, köklü ve yenilikçi kurum kültürümüzün getirdikleri ile her daim müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat, parça eşya nakliyesi, mobilya nakli, ofis taşımacılığı ve büro taşımacılığı ve diğer nakliyat alanlarında en iyi hizmeti,zamanında, güvenilir ve etkili bir biçimde sunmaktır.
  Vizyonumuz
Yurtiçinde sahip olduğumuz saygın kurum imajını daha da geliştirmek ve müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çağın gerektirdiklerini karşılayan, her daim öncü olmayı hedefleyen kültürümüzü, yenilikçi ve çağı yakalayan bir bakış açısıyla geliştirmektir.

Ev eşyası taşıma, özen ister

güvenilir evden eve konya

  Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.
  Standart bir evin belirli bir ambalajlama maliyeti vardır. İyi bir ambalajlama yapılmayan eşyalarda yüksek bir olasılıkla zarar görür. Koltuk kanepe tarzı eşyaların zarar görmemesi için önce streç ile sarıp, üstünden battaniye ile sarılmaktayız.